Деньги это слова.

Thursday, July 20th, 2017 09:11 pm
arbat: (Default)
[personal profile] arbat
На всякий случай, еще немного о той же идее Демократов объявить, что информация тоже является "ценным предметом", дарение которых ограничивают законы о финансировании политических кампаний. Скажем, такой вопрос - пробовали ли Демократы хоть немножко подумать о том, какие из этой идеи следуют выводы? А выводы будут такие )
don_katalan: (Default)
[personal profile] don_katalan
Захворіла молодша донька. Позавчора ввечері. Температура одразу швидко піднялась до 38,7. Вночі доходила до 39,5. Зранку до 39,8. Знижувалась нурофеном, а потім парацетамолом. Ніяких інших ознак хвороби. Ні кашлю, ні нежиті не було. Нічого не боліло... крім спини з лівого боку. Вчора весь деннь і сьогодня вночі нічого не змінилось. Тому зранку вирішили іхати в Димерську районну лікарню, шоб дитину прослухали і подивились.
Минулого разу ми там були в 2010 (або 9) році, і в мене був мобільний одного з дитячих лікарів. Зателефонував. Лікар сказала, що вона зараз не в лікарні, проте ми можемо приїхати до неї додому. Зібрались, приїхали. Вона оглянула малу, теж нічого особливого не побачила, і щоб виключити (або підтвердити) версію нирок виписала нам направлення на аналізи в лікарню "cito!". Намагався всунути 50 грн. - відмовила категорично (як і в 2010).
Приїхали, прийшли в лабораторію, зробили аналіз. Через 40 хв. результат готовий, щоб не чекати під лікарнею, заїхали на півкілометра в ліс, де натрапили на плантацію новонароджених ялинок (фото далі). Аналіз сечи - не дуже. Знову зателефонував лікарці, прочитав результати. Результати їй не сподобались - відправила до заввідділенням. Володимир Васильєвич теж оглянув Таню, довго розважав нас розповідями про колишнього головлікаря - похрестника того самого Хрущова, а потім відправив здавати аналіз на ацетон. Ще 10 хвилин, ацетону не знайшли.
Таким чином продовжуємо лікувати ГРВІ. Традиційно. Багато пити і не доводити до 40 :)
Це все я до чого. Ні копійки грошей... Не беруть. Жодних черг. І головне! Лікарня активно ремонтується, і тому її напевно не збираються "оптимізувати"! Всі пластикові вікна та двері, утеплюють фасад, роблять "нутрянку".

Read more... )

Второй Явлинский

Thursday, July 20th, 2017 03:59 pm
oleg_ttt: (Default)
[personal profile] oleg_ttt
Первоочередные требования российской оппозиции в сфере внешней политики

Мало того, что этот "оппозиционный" деятель не захотел назвать имя того, кому он предъявил свои требования (к себе? к Навальному? ко мне?) и перепутал, что за чем следует ("Мы убеждены в том, что демонтаж существующего в России политического режима без выполнения этих требований невозможен"), так он ещё и...

да-да! )

[personal profile] nazavzhdy
Купа заявок.
Гарячі дні на сході України.
У волонтерів по нулям на картках - обдзвонюємо одне одного, намагаємось просити допомоги - а всі такі.
Це зрозуміло, у людей літо. Втілку завжди так.
Хтось не витримує, починає дорікати людям смертями на фронтах - мовляв, ті хлопці загинули за вас, за те, щоб ви оце тут відпочивали та жарились на морях і тішились в Карпатах, не говорю вже про заморські країни.

Навіщо?
Не треба так, волонтери.
Ніхто не зобов"язаний. ніхто не брав на себе обітницю допомагати нашій армії до перемоги - крім тих, що брали на себе обітницю.

Я - брала. Говорити маю лише за себе.
Я не зійду з цього маршу аж до кінця. Не вийду з цього бою, допоки дишу.
Але я знаю точно - ми можемо лише просити.

Просити тяжко. Просити принизливо, навіть коли ти просиш не для себе. Ми вже замучились просити, а ви - слухати наші прохання.
Але лише так.
Інакше - дорікати, кричати, плакати - ми права не маємо.

Купа заявок.
гарячі дні, ще гарячіші ночі.
Я прошу допомоги.
Ф.О.Н.Д. просить допомоги.

Наші реквізити:
Приватбанк, на имя Анны Косиновой
КАРТЫ ДЛЯ ПОМОЩИ ФРОНТУ
5168742325629057 гривневая карточка
5168742011739731 евро
5168742017380183 долларовая
ТАКОЖ ПРАЦЮЄ НОВА АЛЬТЕРНАТИВНА КАРТКА ОЩАДБАНКУ - збір на потреби фронту
4790 7010 0831 3362 Ощадбанк
Макарова Діна Костянтинівна
Карточка для помощи мирным жителям и переселенцам:
4731 2171 1344 8573, Приватбанк, Анна Косинова

PayPal btf-1@ukr.net

Усі інші реквізити Ф.О.Н.Д.у завжди знаходяться тут
https://www.facebook.com/fondDM/posts/1615417812050324

Як ми працюємо й що закуповуємо для фронту - ось для прикладу наш останній звіт
https://www.facebook.com/diana.makarova.37/posts/1483758638351499?comment_id=1490555207671842&ref=notif¬if_t=feed_comment¬if_id=1500556431691485

Дякуємо, люди.


https://www.facebook.com/diana.makarova.37/posts/1490563587671004

ІТАЛІЙСЬКІ НАЙМАНЦІ

Thursday, July 20th, 2017 04:32 pm
don_katalan: (Default)
[personal profile] don_katalan
Diana Makarova додала 22 нові світлини.
Я гадала, що справа Віталія Марківа, бійця української Національної гвардії, заарештованого в Італії - то якась помилка, навіт, наклеп...
... доки не прочитала оцей список, опублікований на Цензорі сьогодні
https://censor.net.ua/…/spisok_italyanskih_naemnikov_i_poso
Величезна кількість найманців, які родом з Італії - воюючих на боці невизнаних недоруспублік ЛНР та ДНР
величезна кількість посібників терористів та окупантів України, які навіть НЕ ПЕРЕСЛІДУЮТЬСЯ італійським правосуддям.
Жодної кримінальної справи не заведено по цим Д/ЛНР-івським італійським комбатантам та їх цивільним посібникам.
Спокійно живуть в Італії посібники терористів, спокійно повертаються туди італійські солдати Мозгового, відстрілявшись по українським позиціям.
Натомість заведено карну справу проти Віталія Марківа - офіційного солдата регулярних військ визнаної усім світом держави Україна.
Мимоволі задаєшся питанням - то таке потакання ЛНР та ДНР є офіційною позицією Італії?
То Італія вже визначилась, кого вона підтримує у цій російсько-українській війні?
У мене поки що нема відповіді на це питання. Але давайте запитаємо у міжнародної спільноти, що вона думає з цього приводу?
Давайте запитаємо у наших українців, які живуть в Італії - що вони думають з цього приводу?
Дякуємо Цензору та Юрий Бутусов за публікацію списку
Дякуємо тим, хто провів цю шалену роботу, зібравши цей зоопарк докупи.
Просимо репосту.
Прошу своїх читачів розказати своїй аудиторії, з чим ми насправді маємо справу.
І якщо у вас теж безнаказаність цих посібників окупанта викликає подив та обурення, якщо у вас теж виникають питання до Італії та її офіційної позиції щодо участі у війні між Росією та Україною - просимо задати ці питання на своїх сторінках
СПИСОК ИТАЛЬЯНСКИХ НАЕМНИКОВ И ПОСОБНИКОВ ТЕРРОРИСТОВ "ЛНР"-"ДНР"
Read more... )

#сто_років_тому, 20 (7) липня 1917

Thursday, July 20th, 2017 09:36 am
don_katalan: (Default)
[personal profile] don_katalan
Алі Татар-заде
– Керенський стає диктатором. – Більшовики в опалі. – Ловлять полуботьківців. – Зрада Горького. – Німці наступають. – Фінляндія остаточно махнула рукою на Росію. – The NYT про українців.
_________________
Поки в Києві бунтували самостійники і полуботьківці, а в Петрограді - більшовики і кронштадці, військовий міністр Керенський був “поза зоною досяжності”.
Він мандрував десь якраз на півдорозі поміж ціми двома столицями.
Архів Тимчасового Уряду переповнений телеграмами самого рішучого характеру із вимогами негайно навести лад, надісланих Керенським в ці два дні.
Ще більше він відправляв “блискавок” союзникам, так що за кордоном склалося повне враження, що Алєксандр Фєдорович - єдиний хто якось контролює ситуацію.
Залишалося тепер такий дріб’язок, як справити подібне ж враження і всередині країни.
І Керенський справився.Read more... )

Слова это деньги

Wednesday, July 19th, 2017 08:21 pm
arbat: (Default)
[personal profile] arbat
По ссылке ot [personal profile] slavka, нашел комментарий [livejournal.com profile] tijd, где тот довольно связно пересказывает свежую левую теорию "какой закон Трамп нарушил". Я уже писал об этом несколько раз, но подумал, вынесу сюда, чтобы три раза не вставать.

Как вы помните, в течение многих месяцев на вопрос "какой именно закон предположительно нарушил Трамп или его кампания" наши левые друзья разражались потоками брани, обвинениями в разных грехах, и чем угодно еще - кроме ответа. Несколько месяцев они напрягали свои умы, чесали затылки, совещались с юристами, и вот, вдруг, им пришла в голову светлая мысль... )

Словом, я желаю им всяческих успехов.
Это от души.

don_katalan: (Default)
[personal profile] don_katalan
Алі Татар-заде
якби Україною правив якийсь Комнін, Лакапин, Пурпурогенет або хоча б Цимісхій, то він давно б вів дипломатію з ордо окремо, з орло окремо. Чудово знаючи, що то проксі, так.
Приміром, коли роз'ярьоний плебс вимагає блокади, то ввів би блокаду тільки для ордо. Пояснивши, що ті з нами більше воюють. Або рівно навпаки, пояснивши що ті з нами більше торгують.
А ті хай собі один на одного косо дивляться.
І звичайно підсилати патрикіїв з отрутою і золотом до вождів та їх заступників, труїти та обіцяти високі посади при дворі, розповідати про підступи сусіднього варв.форміровання. Read more... )

Пра уголовный кодекс

Wednesday, July 19th, 2017 01:18 pm
don_katalan: (Default)
[personal profile] don_katalan
Stanislav Kukareka
Итак, представим себе что какой-то один гражданин парит другому гражданину например ювелирный выроб. Цепочку там, или кольцо. Уверяя что они мол золотые, и парит очень дешево. Как это называется? Это мошенничество, чуть реже чем всегда. Почему чуть реже? Да потому что та цепочка действительно ведь может оказаться золотой, а продавец действительно в безвыходной финансовой халепе. Ну или как минимум он может добросовестно считать что она на самом деле золотая. Вот так вот прыкро заблуждаться. Оно канешно может быть, но очень редко. Ибо это комбинация каких-то очень маловероятных обстоятельств. Которая опорой хоть немного регулярного бизнеса просто не может быть. И потому ваш шанс встретить такой холерный случай - ничтожна. В отличии от шанса встретить натуральных и регулярных мошенников. Мошенничество - это кстати статья УК.
Далее, вы можете встретить какого то такого человека что пообещает вас вылечить от всех болезней какой-то там волшебною таблеткой. Или просто чудесным учебником про уринотерапию например. И это тоже как правило - мошенничество чистое. Независимо даже о того просит он у вас за это денег или не просит. Ибо там могут существовать самые разнообразные пути монетизации здобуткив, совсем для вас не очевидные, как минимум на первый взгляд. Но все равно это мошенничество. Быть может та "чудо таблетка" и не принесет вам особого вреда (хотя тут уже как повезет), но вот те заблуждения в которые вы рискуете впасть - могут вам принести всяких проблем, и это еще хорошо если просто ввести в дополнительные расходы. Это все то же самое мошенничество. Даже если назвать его шарлатанством.
Но это если в сфере медицины. А в сфере экономики и права - все еще хитрее.Read more... )

#сто_років_тому, 18 (5) липня 1917

Wednesday, July 19th, 2017 11:20 am
don_katalan: (Default)
[personal profile] don_katalan
Алі Татар-заде
— Хто такі “грушевці” і чим вони відмінні від ІІ полку Грушевського. — Опис безчинств полуботьківців — Сумнів у тому Грушевського. — “Чья-то темная рука”: погляд українофоба. — Чи були богданівці з полуботьківцями? — Комітет Громадської Безпечності.
_________________________
Цей день увішов в історію початком виступу Полку “полуботьківців”, відомого також як “грушевці”.
Це були солдати-новобранці, які базувалися в Чернігові - 5 тисяч чоловік.
Під впливом агітації самостійників (незалежників) бійці почали вимагати сформувати з них другий український полк імені гетьмана Павла Полуботка (перший вже носив ім'я Богдана Хмельницького).
Український Генеральний військовий комітет (С. Петлюра) стояв на тому, щоб ці новобранці відправлялися на фронт, а самі солдати хотіли лишитися в Києві. Перші не хотіли мати під боком бійців, на яких впливала опозиція самостійників, а також загострювати стосунки з російською владою, якане вітала формування національних військових частин, а тим більше те, щоб вони лишалися вдома.
Полуботьківці наполягали, що фронт - у Києві.
З Чернігова новобранці перебазувалися до селища Грушки під Києвом, тому їх також називали грушевцями.
Грушки, в яких базувалися полуботьківці - тепер частина Києва вздовж проспекту Перемоги між вулицями Гарматною і Миколи Василенка.Read more... )
arbat: (Default)
[personal profile] arbat
Наш друг Яков начал было объяснять, что информация от Ахметшина (о том, что Трампу таки предложили папочку с документами, но он не заинтересовался) не заслуживает доверия - но эта тема сразу перестала его интересовать, когда я спросил, из какого источника, по его мнению, мы получили информацию об этой встрече, которая таки доверия заслуживает.

Не получив ответа, я не смог задать следующий вопрос - который задал [profile] georgeob вот здесь. Словом, я решил вынести это все в отдельный пост, чтобы удобнее было спрашивать наших друзей слева, что они об этом думают.

Вопрос довольно простой. Разные СМИ называют разных участников встречи, и самый широкий список, который можно собрать, если верить всем, такой:

 1. Трамп младший,
 2. Кушнер,
 3. Манафорт,
 4. Rob Goldstone, который их свел (именно с ним вел переписку Трамп),
 5. Весельницкая,
 6. Переводчик Весельницкой ([livejournal.com profile] tijd говорит - Анатолий Самочорнов),
 7. Ахметшин,
 8. Еще какой-то неизвестный русский.

Слить информацию о том, что там происходило, мог, конечно, не один человек участник, а несколько. Не могли бы вы про каждого участника ответить на три вопроса:

 • Стоит ли включать его (или ее) в список подозреваемых стукачей?
 • Если стоит, то какие мотивы вы подозреваете?
 • Считаете ли вы эту информацию из этого источника заслуживающей доверия?

Великий комбинатор Руди

Monday, July 17th, 2017 03:30 pm
ofeliyadd: (Default)
[personal profile] ofeliyadd
Прошлый раз я остановилась на том, как путинский шпион Лозанский отчитывал сенатора Маккейна за то, что тот не любит Россию. Сейчас, в связи с назначением Курта Волкера спецпредставителем Госдепа в Украине и его связями с Риком Дэвисом, деловым партнером Пола Манафорта, думаю, что надо немного остановиться на сенаторе Маккейне. Рик Дэвис был действительно тем человеком, кто запустил в 2008 году президентскую гонку Маккейна. А еще в 2005 году Совет национальной безопасности просил Маккейна взять под свой контроль эту сладкую парочку Дэвиса и Манафорта, чтобы иметь на них какое-то влияние. Маккейн и сам прекрасно знал, кто такой Манафорт, а по Черногории понял окончательно.
Read more... )
don_katalan: (Default)
[personal profile] don_katalan
Алі Татар-заде
- Українська Криза або Июльский Кризис. - Криваві заворушення в Петрограді. - Уникальний шанс для Києва, і куди він подівся. - На сцену виходять полуботьківці.
“Українська криза”, як прозвали події у зв’язку з оголошенням “Другого Універсалу”, прийняла драматичні форми.
Насамперед, в Петрограді.
Емоційний, а може і дуже подуманий, демонстративний вихід міністрів-кадетів з Тимчасового Уряду, на знак “зради” як це сприймалося у вигляді дозволу українцям мати свою автономію, призвело до неочікуваних наслідків.
До большевизованої солдатсько-робітничої маси дійшло лише те, що міністри-капіталісти щось там затіяли.
Ми, сто років тому, не впевнені навіть, чи було відомо в Петрограді саме про український чинник міністерського демаршу.
Принаймні, жоден з тисяч учасників зіткнень, що почалися ще вчора в Петрограді, про Україну навіть не споминав у спогадах. Read more... )

Profile

idan11

June 2017

S M T W T F S
    123
45678910
11121314151617
1819 2021222324
252627282930 

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Friday, July 21st, 2017 10:31 am
Powered by Dreamwidth Studios